Warning: The use statement with non-compound name 'AllowDynamicProperties' has no effect in /data/8/8/88cd3693-ac45-4c27-9df5-5b9fd84bb4f1/digitalnyprieskum.sk/web/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf.php on line 37

Warning: The use statement with non-compound name 'AllowDynamicProperties' has no effect in /data/8/8/88cd3693-ac45-4c27-9df5-5b9fd84bb4f1/digitalnyprieskum.sk/web/wp-content/plugins/wp-user-frontend/Lib/invisible_recaptcha.php on line 20
Kniha Teória Všetkého • Viktor Kováč > Digitálny Prieskum VŠVU

Kniha Teória Všetkého

Zimný Prieskum 2018

Autorská kniha Teória Všetkého je výsledkom pôsobenia na internej stáži, ktorú som absolvoval v Ateliéri ilustrácie a grafiky.

Inšpiráciou pre vznik knihy Teória Všetkého je rovnomenná hypotetická Teória (Všetkého), ktorá by zjednotila fyzikálny pohľad na makro a mikro kozmos. Vychádza z predpokladu, že vesmír je možné pochopiť na základe jednotného fyzikálneho prístupu. Dodnes sa však nikomu nepodarilo vyriešiť túto hypotetickú teóriu.

Napriek tomu, že vieme stále viac o našom svete a vesmíre, ktorého sme súčasťou; nové fakty a teórie sú často odmietané na úkor najrôznejších konšpiračných teórií, ktoré vysvetľujú svet a vesmír jednoduchšie, ale nepravdivo, často opierajúc sa o staroveké predstavy.

V knihe Teória Všetkého s konšpiračnými teóriami nebojujem, ale prijímam ich a vymýšľam si svoje vlastné polopravdy.

Prečítaj si moju autorskú knihu Teória Všetkého a dozvieš sa, ako to so vznikom vesmíru naozaj bolo. V najrozmanitejších ilustráciách objavíš 100% pravdivé fakty a tajomstvá, ktoré doposiaľ neboli vyslovené. Tvoj život už nikdy nebude taký, ako po dočítaní Teórie Všetkého.

Viktor Kováč

4. roč.

Bc.

Ateliér S+M+L_XL – KOV A ŠPERK

Šperk, Sklo a Keramika

viko.kovac@gmail.com

0948483885

Ďalšie príspevky študentky*ta

Viktor Kováč

,

práce je možné prihlásiť dodatočne na všetky prieskumy

🟢

Hľadáte niekoho alebo niečo?